Apple Televizyon Üretecek mi?

3
0
0
0
0
Apple Televizyon Üretecek mi?
​ 9 Eylül’de iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı tanıtan Apple’ın yıllardır televizyon üreteceğine dair haberler yapılır. Şirketin CEO’su Tim Cook’un geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Apple’ın televizyon üreteceğine dair haberler yeniden gündeme geldi.
9 Eylül’de iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı tanıtan Apple’ın yıllardır televizyon üreteceğine dair haberler yapılır. Şirketin CEO’su Tim Cook’un geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Apple’ın televizyon üreteceğine dair haberler yeniden gündeme geldi.
 
Televizyonun 1970’lerden kalma elektronik bir alet olduğunu söyleyen Cook, “Günümüzdeki televizyonların arayüzü çok kötü. Televizyon, ilgimizin devam ettiği bir platform” ifadelerini kullandı.
 
Röportajı gerçekleştiren ABD’li gazeteci Charlie Rose’un “Öyleyse bunu neden düzeltmiyorsunuz?” sorusu üzerine Cook, şirketin gelecek planları hakkında fazla detaya girmek istemediğini belirtti. Cook ayrıca Apple’ın hali hazırda iOS işletim sistemiyle birlikte akıllı telefonlara sahip olan kullanıcıların, cihazlarının televizyona entegre olmasını sağlayan “Apple TV” isimli bir cihazın olduğunu söyledi.
 
Şirketten gelen iddialar üzerine bu teknoloji bir adım ileriye götürülüp ilk televizyonun üretilebileceğine dair kesin bir bilgi hala yok. (yaparlarsa eğer standart üstü televizyonlar üretirler bence) 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0