• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Türkiye'ye İkinci Mağazasını Açıyor

Apple Türkiye'ye İkinci Mağazasını Açıyor

0
0
0
0
0
Apple Türkiye'ye İkinci Mağazasını Açıyor
​5 Nisan 2014'te Apple, Türkiye'ye, ilk mağazasının üstünden 13 yıl sonra bir mağaza açmıştı. İlk mağazasını İstanbul'daki Zorlu Center'a açan firma bugünlerde Türkiye'deki ikinci mağazasını açmak için hazırlıklara başlamış gibi duruyor. 
5 Nisan 2014'te Apple, Türkiye'ye, ilk mağazasının üstünden 13 yıl sonra bir mağaza açmıştı. İlk mağazasını İstanbul'daki Zorlu Center'a açan firma bugünlerde Türkiye'deki ikinci mağazasını açmak için hazırlıklara başlamış gibi duruyor. 
10 Temmuz'da bildirdikleri ticaret siciline göre yeni mağazasını İstanbul'un Anadolu Yakasına açacaklarını ve bu yerin Akasya Alışveriş Merkezi olduğunu görüyoruz. Apple yetkililerinden gelen resmi bir haber olmasa da, bu sicil bildirisi işin aslında kesinleştiğini gösteriyor.
Acıbadem'de bulunan Akasya AVM, biraz daha üst diye nitelendirebileceğimiz kesime hitap ediyor ve lüks markaları bünyesinde barındırıyor. Apple'ın ülkemize bu şekilde önem vermesi, hem ürünlerin çıkış fiyatlarının daha uygun olması, hem de teknik servis konusunda sıkıntı yaşanmadan destek alınabilmesi konusunda çok yararlı olacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0