• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch'a Drop Test Yaptıktan Sonra Çıldıran Adam

Apple Watch'a Drop Test Yaptıktan Sonra Çıldıran Adam

0
0
0
0
0
Apple Watch'a Drop Test Yaptıktan Sonra Çıldıran Adam
Apple Watch'ın yeni satışa çıktığı şu günlerde sık sık est videoları yayınlanıyor. En son gelen videolardan bir tanesinde Apple Watch'a drop test uygulayan TechRax ekibi, sinirlenerek akıllı saati paramparça ediyor.

Bugün erken saatlerde Apple Watch’ın aslında söylenildiği kadar sağlam bir ekrana sahip olmadığını ve bir çok kullancıdan çeşitli fotoğrafların sosyal medya üzerinden yayınlandığı ile ilgili bir haber yapmıştık. Buradan ulaşabileceğiniz haberimizde aslında gerçek anlamda haklılık payı olduğunu kanıtlayan bir drop test videosuyla karşı karşıyayız.

Ukranyalı YouTuber olan TechRax, Apple Watch drop test uyguluyor. İlk önce rastgele bıraktığı Apple Watch’a herhangi bir zarar gelmiyor. Fakat daha sonra düşük bir yükseklikten akıllı saatin ekranı yere çarpacak şekilde bıraktı. Apple Watch’ın ekranının paramparça olduğunu gören YouTuber oldukça şaşırmış olacak ki öncellikle Apple’a baya laf ediyor daha sonra da sinrini çıkartamayınca telefonu yerden yere vuruyor. En sonunda ise akıllı saatin ekranı tamamen ayrılıyor.


Apple Watch’ın ekranı kırılınca çıldıran bu arkadaşın yanı sıra ayrıca birkaç çeşitli Apple Watch testini de sizlerle paylaşıyoruz.

İlk önce CNet’in yapmış olduğu mutfakta Apple Watch kullanımı ile ilgili testte bir çok çeşitli işkenceden kurtulan Apple Watch, üzerine tava düşmesiyle paramparça oluyor.


Ayrıca bu videolar dışında Consumer Reports tarafından profesyonelce yapılan testte, Apple Watch’ın genel olarak vaad edileni karşıladığını görebiliyoruz.


Kaynak: TheNextWeb

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0