• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch'ın Arayüzü iPhone'da Nasıl Durur?

Apple Watch'ın Arayüzü iPhone'da Nasıl Durur?

0
0
0
0
0
Apple Watch'ın Arayüzü iPhone'da Nasıl Durur?
Belki aranızda birkaç kişi de olsa, Apple Watch’ın arayüzü iPhone’a gelseydi nasıl görünürdü diye düşünmüştür. Lucas Menge ismindeki bir Youtube kullanıcısı, bunu gerçekleştirerek Youtube sayfasında paylaşıma açtı.
Apple, akıllı saati Apple Watch’ı tanıttığında cihazın en dikkat çekici kısmı yenilikçi arayüzü olmuştu. iOS’un alıştığımız arayüzüne karşılık olarak Apple, cihazı bambaşka bir arayüz ile kullanıcılarının karşısına çıkarmıştı. Belki aranızda birkaç kişi de olsa, Apple Watch’ın arayüzü iPhone’a gelseydi nasıl görünürdü diye düşünmüştür. Lucas Menge ismindeki bir Youtube kullanıcısı, bunu gerçekleştirerek Youtube sayfasında paylaşıma açtı.
 
Apple Watch’ın prototip arayüzünü geliştirerek iPhone üzerinde çalıştıran Lucas Menge, birebir olarak aynısını tasarlayamadığı için kullanım konusunda bazı sorunlar olduğunu söylüyor. Fakat yine de iPhone üzerinde baktığımızda, göze hoş gelen bir arayüz ortaya çıkarmış. Menge’ye göre (hatta bana göre de) bu arayüz, iPhone ve iPad’te çok iyi işler çıkarabilir.


 
Aşağıda Apple Watch’ın arayüzünün iPhone’da nasıl durduğunu görebilirsiniz. (arayüzün gösterimi 44. saniyeden itibaren başlıyor, direkt oradan izlemeye başlayabilirsiniz)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0