• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch İçin Yeni Bataryalı Kordon Tasarımı: Wipowerband

Apple Watch İçin Yeni Bataryalı Kordon Tasarımı: Wipowerband

1
0
0
0
0
Apple Watch daha çıkmadan, farklı firmalardan Apple Watch için yeni aksesuar tasarımları gelmeye başladı. Saat için nasıl kap yapılır, üstüne bir de bu kaba nasıl harici batarya takılır sorusuna cevap olarak ortaya çıkan bu ürün, oldukça şık gözüküyor.
Apple Watch daha çıkmadan, farklı firmalardan Apple Watch için yeni aksesuar tasarımları gelmeye başladı. Saat için nasıl kap yapılır, üstüne bir de bu kaba nasıl harici batarya takılır sorusuna cevap olarak ortaya çıkan bu ürün, oldukça şık gözüküyor.

Wipowerband olarak duyurulan bu Apple Watch uyumlu kordon, daha Apple Watch satışa çıkmadan 4 farklı çeşitle karşımıza çıkıyor. Hem koruma görevi gören bu kordon hem de içinde yedek batarya bulunduruyor. Böylece eğer saatinizin şarjı biterse, bu bataryayı kullanarak şarj olabiliyor.Bu ürünlerin sadece başlangıç ürünler olduğunu unutmamak gerek. Bu firma gibi bir çok firma Apple Watch için kordonlar ve bataryalar üretmeye başlayacaktır. Tabii bunları ne kadar zaman sonra görürüz bilemeyiz. Apple Watch’ın ön siparişe çıktığı gün stokları tüketmesi de bu tarz ürünler için yeni bir pazar oluşacağının en büyük göstergelerinden biri.

Kaynak: TheVerge
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0