• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch, Blender İçerisine Atılırsa Ne Olur?

Apple Watch, Blender İçerisine Atılırsa Ne Olur?

1
0
0
0
0
Apple Watch, Blender İçerisine Atılırsa Ne Olur?
Apple Watch satışa çıktığından beri kullanıcılar tarafından eleştirilere ve YouTube kanalları tarafından işkencelere uğruyor. Apple'ın akıllı saati, yine bir işkence testine tabii tutuldu.

Son bir haftadır Apple Watch’a yapılan testlerin şiddeti giderek artmaya devam ediyor. TechRax ekibinin standart drop test uygulaması yapmak isterken saatin ekranının çok basit bir şekilde kırılmasından sonra, saati Allah ne verdiyse vurup kırdığı videoyu paylaşmıştık. Şimdi de YouTube’da 790 bin takipçisi olan Blendect isimli kanal bir sağlamlık testi uyguladı.

Kullanıcılarının sürekli olarak ‘Apple Watch’ı blenderin içine ne zaman atacaksın?’ sorusuna karşılık veren YouTube kanalı, akıllı saati blenderin içerisine attı. Videonun sonunda Apple Watch’dan geriye yalnızca simsiyah bir kül kalıyor.

Bunun dışında bildiğiniz gibi Apple’ın araba üretmek gibi bir düşüncesi bulunuyor. YouTube kanalı, Apple Watch dayanıklılık testi videosunun sonunda, Apple’ın bu arabayı üretmesi halinde onu da özel hazırladığı bir blenderin içerisine atmak için çalışmalara başladığını gösteren görüntüyü paylaştı. YouTuber, videonun sonunda ‘Bu zamana kadar Apple’ın tüm ürünlerini parçaladım, şimdi de araba üreteceklerini duydum. Onun için de bir çalışmam var, benden kurtulamayacaksınız’ diyor.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0