• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch, Duş Alırken Bile Kullanılabilecek

Apple Watch, Duş Alırken Bile Kullanılabilecek

0
0
0
0
0
​Apple’ın CEO’su olan Tim Cook’un Almanya ziyareti sırasındaki bir Apple Store çalışanının sorusu üzerine çok önemli bilgiler verdi. 
Apple’ın CEO’su olan Tim Cook’un Almanya ziyareti sırasındaki bir Apple Store çalışanının sorusu üzerine çok önemli bilgiler verdi. 

Tim Cook, gelen soru üzerine Apple Watch’ı duş alırken bile kullandığını söyledi. Buradan anlaşılıyor ki Apple Watch’ı sudan korumak için ekstra bir çaba sarf etmeyeceğiz. Fakat hangi basınç değerlerine kadar dayanıklı olacak, şu an tahmin edebilmek biraz zor. (yine de suya dayanıklı olması güzel olacak) Apple daha önce Apple Watch’ın suya dayanıklı olacağını ve S1 işlemcisinin elektronik malzemeleri korumak için tek bir kapsül içerisine yerleştirileceğini açıklamıştı. Cihazın şarj konusuna da değinen Cook, şarj edebilmek için Apple Watch’ı her gece kolundan çıkardığını söyledi.Apple Pay hakkında da konuşan Tim Cook, ödeme sisteminin ancak bu yılın sonlarına doğru geleceğini söyledi. Visa’nın Apple Pay’in Avrupa’daki kullanımını Nisan ayında hizmete sokacaklarını ve İngiltere’de Haziran ayına kadar Apple Pay’i hayata geçireceklerini açıklamış olsalar da Tim Cook, Apple’ın bu konuda aceleci davranmayacağının sinyallerini verdi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0