• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, 9 Mart'ta Apple Watch İçin Özel Etkinlik Düzenliyor!

Apple, 9 Mart'ta Apple Watch İçin Özel Etkinlik Düzenliyor!

0
0
0
0
0
Apple, yılın en çok merak edilen cihazı olan Apple Watch için 9 Mart tarihinde etkinlik düzenleyecek. Böylelikle akıllı saatler arasında Apple da yer almaya başlamış oluyor.
Apple tarafında yılın en çok merak edilen cihazı olan Apple Watch ile akıllı saat sektörüne de giriş yapacak olan firma, uzun süredir söylentiler ile gündemden düşmüyordu.

Yakın sürede tanıtılması beklenen akıllı saat için nihayet resmi açıklama geldi. Apple'dan yapılan açıklamaya göre 9 Mart 2015 Pazartesi günü San Francisco’daki Yerba Buena Center'da gerçekleştirilecek özel etkinlik ile tüm merak edenler ve satın almak için tanıtılmasını bekleyenler Apple Watch ile tanışmış olacak.Türkiye saatine göre 20.00'da başlayacak olan etkinlik sırasında Apple Watch'ın kararlı halinin yanı sıra satış fiyatı ve satışa çıkacağı ülkeler hakkında bilgi sahibi de olacağız.

Ortada dolaşan söylentilere göre $349'dan başlayan fiyatlarla satılması beklenen akıllı saat için 38mm ve 42mm olarak iki farklı boyutu ve üç ayrı koleksiyonu bulunuyor. Bu boyut ve koleksiyonlara göre artacak fiyatlara sahip olacak cihaz için tam detayları yine bu etkinlik sonrasında öğrenmiş olacağız.

Etkinliği takip etmek için 9 Mart tarihinde saat 20:00'da bu adres üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0