Apple Watch'ı Denemek İçin Kuyruklar Oluştu

0
0
0
0
0
Apple Watch bazı ülkelerde ön siparişe açılıyor. Avustralyalı kullanıcılar, denemek amaçlı olarak Apple Watch'ları kullanma fırsatı yakaladı.
Son birkaç gündür üst düzey bir reklam politikası izleyen Apple, bugün itibariyle Apple Watch’ı ön siparişe açıyor. İnternet üzerinden online satış yapacak olduğu http://store.apple.com/ ‘u bakıma alan Apple, siteyi Apple Watch’ın satın alınabileceği şekilde güncelleyecek. Bir çok versiyonu bulunan Apple Watch, satış patlaması yaparsa gerçektende hiç şaşırmayız.

Apple Watch, bir çok ülkenin Apple Store’larındaki şimdiden yerini aldı. 24 Nisan’da satışa çıkacak olan Apple Watch’ı kullanıcın denemesine sunan Apple mağazaları dünyanın bir çok yerinde yavaş yavaş açılmaya başladı. Bu günün ilk saatlerinde ilk Apple Watch’lar Avusturalya’da kullanıcıyla buluştu. Avusturalya’lı Apple kullanıcıları, isterlerse şu anda Apple mağazalarına gidip Apple Watch’ı deneyebilirler. Çin’de ise daha açılmayan Apple mağazalarının kapısında kuyruklar oluşmaya başladı bile.

Avustaryalı kullanıcıların attığı tweetlerde Apple Watch’ı daha rahat görebiliyoruz.

  Kaynak: 9to5Mac
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0