Apple Watch'ı Ücretsiz Deneme Fırsatı

0
0
0
0
0
Yeni akıllı saati konusunda oldukça iddialı olan Apple, müşterilerine Apple Watch'ı deneme imkanı sunacak.
Apple Watch'ı satın almadan da deneyebileceksiniz. Apple kaynaklı bilgilere göre, Apple müşterilerine ve meraklılarına yeni akıllı saatini deneme imkanı sağlayacak.

10 Nisan'da Apple mağazalarında yerini alacak olan Apple Watch'lar, 15 dakikalığına denenebilecek. Apple kaynaklı bilgilere göre tüm Apple mağazaları, kullanıcılara akıllı saatlerini denemeleri için bir platform hazırlayacak, sizde tüm özellikleri ile Apple Watch deneyimini yaşayabileceksiniz.Bu da şunu gösteriyor; Apple, akıllı saat sektörüne girişi olacak Apple Watch için kullanıcıya ulaşma adına her yolu deniyor. Zaten gerek lansmanında olsun gerek sonrasındaki bilgilendirmelerde olsun, Apple'ın yeni saatine oldukça güvendiği gözüküyordu.

Bilgilere göre tüm Apple mağazalarına üç ya da dört adet plaform kurulacak. Bu platformlarda saat hakkında çalışanlardan bilgi alabilecek, saatin özelliklerinin uygulanması izleyebilecek, 15 dakikalığına saati deneyebileceksiniz. Bazı mağazalar için de kurulacak platformlardan birinde altın Apple Watch müşterilere tanıtılacak.Ancak size verilen 15 dakika da saatle baş başa olamayacaksınız. Apple Watch'ları sadece mağaza çalışanları denetiminde kullanmanıza izin verilecek. 

Apple'ın akıllı saati Apple Watch'ı bileğinize takıp denemek isterseniz, 10 Nisan'da şuan için Türkiye'de sadece Zorlu Center ve Akasya AVM'de bulunan Apple Store'ları ziyaret edebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0