• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch, IPS Sertifikası Olmadığı Halde Su Testinden Başarıyla Geçti

Apple Watch, IPS Sertifikası Olmadığı Halde Su Testinden Başarıyla Geçti

0
0
0
0
0
Apple Watch'ın kullanıcılara ulaşmasıyla birlikte test videoları yayınlanmaya başladı ve en çok merak edilen sorulardan bir tanesi bu testle birlikte cevap buldu.
Apple Watch’ın 24 Nisan itibariyle kullanıcılara ulaşmasıyla birlikte bir çok test videosu şimdiden gelmeye başladı.

Apple Watch ile yapılan testlerden bir tanesi akıllı saatin suya ne kadar dayanıklı olduğu ile igiliydi. Bu testin sonuçları ise oldukça şaşırtıcı. 

Apple’ın dediğine göre akıllı saatin su koruması bulunmuyor fakat suya oldukça dayanıklı. Testte ilk olarak duş başlığı ile 2-3 kere su döküyorlar. Fakat Apple Watch çalışmaya devam ediyor. Daha sonra 5 dakika boyunca Apple Watch kolunda takılı iken  duşa giriyorlar ve Apple Watch tekradan başarılı bir şekilde testi atlatıyor.Sonuçlara şaşıran Youtuber’lar, bu sefer Apple Watch ile birlikte yüzme havuzuna girerek bir süre yüzüyorlar. Bundan da başarılı olarak kurtulan Apple Watch’ı en sonunda havuzun dibine atıp 5 dakika boyunca bekletiyorlar. Sonuç ise yine aynı. 

Apple Watch’ın belki suya karşı resmi olarak bir koruması olmasada gerçektende dayanıklı olduğunu aşağıdaki videoyu izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.Kaynak: 9to5Mac
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0