• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch'a Microsoft Uygulamaları Desteği Geldi

Apple Watch'a Microsoft Uygulamaları Desteği Geldi

0
0
0
0
0
Apple Watch'a destek vermeye başlayan uygulamalar kervanına Microsoft da katıldı. Artık Skype, PowerPoint, OneNote ve OneDrive da Apple Watch desteği sunuyor.
Apple Watch'un 24 Nisan'da çıkışının ardından birçok firma da Apple Watch'a da destek vermeye başladı. Son olarak Microsoft'un da dahil olduğu bu platforma Skype, OneDrive, OneNote ve PowerPoint uygulamalarını Apple Watch tarafından da kullanılmasına olanak tanıyor.

Tabiki bu üç uygulamalan en dikkat çekicisi Skype oldu. Son güncelleme ile Apple Watch desteği kazanan Skype, bu akıllı saat üzerinden sesli mesaj bırakabilme, cevap verebilme ve emoji kullanımına olanak tanıyor.Ayrıca sesi metne çevirme özelliğiyle direkt olarak cevap verebileceğiniz bu yeni destek ile Skype'ta sesli görüşme dışında yapılacak konuşmalarda iPhone'u cebinizden çıkarmanıza gerek kalmayacak gibi görünüyor.Bunun yanı sıra PowerPoint slaytlarınızı akıllı saatinizden kontrol etmenize yarayan bu yeni PP güncellemesiyle uzaktan kumanda gibi kullanabilmenizi sağlayacak.Bir diğer Apple Watch desteği kazanan uygulama olan OneDrive ile akıllı saat üzerinden son çektiğiniz fotoğraflara erişebilir, etiketlere göre arama yapabilir ve OneDrive'daki albümlerinize göz atabilirsiniz.Son olarak OneNote uygulamasına destek sağlayan Microsoft, OneNote üzerinden aldığınız notları kontrol etmenizi ve çabuk not almanıza olanak tanıyacak. Böylelikle bir alışveriş listesi vb notlar hazırladığınızda telefonunuzla uğraşmak yerine direkt olarak saatinizden bunu kontrol edebileceksiniz.

Kaynak: iTunes
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0