• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch için Tasarlanan İki Oyunun Videosu Yayınlandı

Apple Watch İçin Tasarlanan İki Oyunun Videosu Yayınlandı

0
0
0
0
0
Apple Watch İçin Tasarlanan İki Oyunun Videosu Yayınlandı
​Apple, akıllı saati Apple Watch’u yayınladıktan sonra özellikle Edition versiyonunun fiyatıyla ilgili çok ciddi eleştiriler almıştı. ABD’de şov programı sunani ünlü sunucu Conan O’brien’ın ekibi de Apple Watch’la çok fena dalga geçmişti.

Apple, akıllı saati Apple Watch’u yayınladıktan sonra özellikle Edition versiyonunun fiyatıyla ilgili çok ciddi eleştiriler almıştı. ABD’de şov programı sunani ünlü sunucu Conan O’brien’ın ekibi de Apple Watch’la çok fena dalga geçmişti. Fakat özellikle sağlık uygulamalarıyla her ne kadar pahalı olsa da Apple Watch’un kullanıcı odaklı olduğunu söyleyebiliriz.

Apple, Spring Forward etkinliğinde, akıllı saatleri için uygulama ve oyunlar geliştirilebileceğini ve bunların Apple Watch App Store’da yayınlanacağını belirtmişti. Robot 5 Studios da Apple Watch için hazırladıkları iki oyunun videosunu paylaştı. Oyunların ismi Berry Quest ve Blackjack Mini.

Fiyatıyla olduğu kadar şarj süresiyle ilgili olarak eleştirilen Apple Watch’un bu oyunların oynanmasının ardından ne kadar süre daha dayanacağını pek kestiremedik.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0