• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch Tahminlere Göre Müthiş Satış Rakamlarına Ulaşacak

Apple Watch Tahminlere Göre Müthiş Satış Rakamlarına Ulaşacak

0
0
0
0
0
Apple Watch Tahminlere Göre Müthiş Satış Rakamlarına Ulaşacak
​Apple’ın yeni nesil iPhone’larının konuşulduğu kadar, Apple Watch’ın da haberlerde fazlasıyla yerini aldığını biliyoruz. En pahalı akıllı saatler kategorisine giren Apple Watch’ın satış rakamlarıyla ilgili beklentiler, sandığınız kadar düşük değil.
Apple’ın yeni nesil iPhone’larının konuşulduğu kadar, Apple Watch’ın da haberlerde fazlasıyla yerini aldığını biliyoruz. En pahalı akıllı saatler kategorisine giren Apple Watch’ın satış rakamlarıyla ilgili beklentiler, sandığınız kadar düşük değil.
 
Business Insider’in haberine göre, bir yıl içerisinde 30 milyonu aşan bir satış rakamına ulaşacağı tahmin edilen Apple Watch’ın, aslında çok daha fazla satılabileceğinden bahsediliyor. Çünkü saat piyasaya çıktığı zaman, dünya üzerindeki 315 milyon Apple müşterisinde, iPhone 5S ve üzerindeki iPhone’lar bulunacak. iPhone kullanıcılarının %14’ünün ilk çıktığı yıl iPad satın aldığını düşünürsek, sadece bu veriye göre kısa bir süre içerisinde 35 milyon satış rakamına ulaşacağını söyleyebiliriz.
 
Morgan Stanley analisti Kate Huberty, giyilebilir teknoloji ürünlerinin satışının her geçen yıl daha da artacağını öngörürken, Apple Watch’ın 2020 yılına kadar 530 ila 1 milyar adet satılacağını tahmin ediyor.

Apple Watch'la ilgili görsellerin bulunduğu bölüme şuradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0