• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch’la Birlikte Spy_Watch Adında Ajan Oyunu Geliyor

Apple Watch’la Birlikte Spy_Watch Adında Ajan Oyunu Geliyor

0
0
0
0
0
24 Nisan'da satışa çıkarılacak olan Apple Watch için geliştiriciler, şimdiden 100'den fazla oyun ve uygulama geliştirdi. Bu oyunlardan bir tanesi de Spy_Watch.
Apple Watch, daha satışa sunulmadan ön siparişleriyle akıllı saat platformunun yeni lideri olmayı başardı. Apple sadece 1 günde, geçtiğimiz yıl 1.2 milyon akıllı saat satan Samsung’u geride bırakmayı başarmıştı. 

Saat çıkmadan önce geliştiriciler, kullanıcıların Apple Watch’la uyumlu olacak şekilde 100’den fazla uygulama ve oyun geliştirmiş durumda. Bu oyunlardan bir tanesi de Spy_Watch ismindeki ajan oyunu.

Bossa Studios tarafından geliştirilen oyun, dokunmatik ekrana yapılan dokunuşlarla oynanması yerine saati hikayenin içerisine dahil etmiş. 

Oyunun amacı ise yönettiğiniz istihbarat örgütündeki ajanları eğiterek operasyon yapmaları için hazır hale getirmeniz. Bu ajanlardan sürekli geribildirim alıyorsunuz ve bu bildirimler direkt olarak saatinize geliyor. Kazandığınız paralarla ekibinizi daha da güçlü bir hale getiriyorsunuz. Boss Studios’un geliştiriciliğini üstlendiği Apple Watch uyumlu oyun, akıllı saatin çıkmasının ardından yapılacak güncellemelerle daha fazla fonksiyona sahip olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0