• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Watch Tanıtılmadan Tahminler Gelmeye Başladı

Apple Watch Tanıtılmadan Tahminler Gelmeye Başladı

2
0
0
0
0
Apple Watch Tanıtılmadan Tahminler Gelmeye Başladı
Bu akşam saat 19:00’dan itibaren gerçekleştirilecek olan Apple Watch tanıtım etkinliğine kısa bir süre kala, akıllı saatle ilgili tahminler de gelmeye başladı.
Bu akşam saat 19:00’dan itibaren gerçekleştirilecek olan Apple Watch tanıtım etkinliğine kısa bir süre kala, akıllı saatle ilgili tahminler de gelmeye başladı.

BMO Capital Markets’in analisti olan Keith Bachman’a göre Apple Watch, giyilebilir eşyalar arasında en fazla rağbet gören ürün olup yüksek satış rakamlarına ulaşacak. İlk etapta bu satış rakamları beklenildiği kadar yüksek olmasa da, uygulama marketi geliştikten sonra Apple Watch’ın daha fazla satış rakamları elde edeceği söyleniyor. Bachman’a göre özellikle Noel döneminde Apple Watch, ciddi sayıda satış rakamı elde edecek.

Tüm bu tahminlerden yola çıkıldığında 2015 yılında 19 milyon Apple Watch satılacak. 2016 yılı sonunda ise bu rakamın 36.5 milyonu bulacağı tahmin ediliyor, ki bu da iPhone kullanıcılarının yüzde 11’inin Apple Watch’a sahip olacağı anlamına geliyor.Apple Watch her ne kadar rakiplerinden daha uzun süre sonra satışa sunulacak olsa da özellikle bu cihazı bekleyen milyonlarca kullanıcının olduğunu söylemek gerekiyor. Durum böyle olunca da satış rakamlarıyla ilgili şirketin herhangi bir endişesi bulunmuyor.

WEBTEKNO olarak bugün TSİ ile 19.00'da yapılacak Apple organizayonundan canlı blog ile en güncel haberleri, görüntüleri eş zamanlı olarak sizler ile paylaşacağız. Takipte kalın.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0