• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, Tokyo’da Lüks Bir Apple Watch Mağazası Açıyor

Apple, Tokyo’da Lüks Bir Apple Watch Mağazası Açıyor

0
0
0
0
0
Apple, akıllı saati Apple Watch’u tanıttıktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşmak için, içerisinde farklı butiklerin de olacağı bir mağaza inşa etmeye başladı.
Apple, akıllı saati Apple Watch’u tanıttıktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşmak için, içerisinde farklı butiklerin de olacağı bir mağaza inşa etmeye başladı.

İlk olarak Japonya’da bu mağazayı inşa edecek olan Apple, özellikle elit kesimlere hitap edecek Apple Watch Edition’dan yüksek satış rakamlar elde etmeyi planlıyor. Paylaşılan görsellerde Japonca ‘yakında’ yazısından da anlaşılacağı üzere yakın bir zamanda mağazanın açılması hedefleniyor.

Apple’ın akıllı saatinin üzerinde ne kadar fazla durduğunu biliyoruz. Zaten Edition serisinden de bu işi ne kadar ciddiye aldıklarını görmek zor değil. Haliyle bu tarz ürünlerin, Apple Store’larda kenarda köşede bir vitrine koyularak satılması da zor olacak. Fakat müşterilerinin özellikle saat ve diğer butik ürünlerini tercih edeceği bir mağazanın açılmasını, şirketin prestiji açısından olduğu kadar müşteri odaklı olması yönünden değerlendirebiliriz.

Apple’ın Tokyo’daki mağazasını önümüzdeki ay içerisinde açması bekleniyor.

Kaynak: TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0