• Anasayfa
  • Mobil
  • RPG ve Sonsuz Koşu Karışımı Türk Yapımı Oyun: Arcane Knight

RPG ve Sonsuz Koşu Karışımı Türk Yapımı Oyun: Arcane Knight

2
0
0
0
0
Ankara'da bulunan Türk oyun geliştirme firması Corvus Games'ten çıkan Arcane Knight isimli yerli oyun, şu anda tüm ekibin favori konumuna geldi.

Son zamanlarda özellikle mobil platformlarda birbirinden güzel yerli oyunlar görmeye başladık. Bunlardan örnek olarak Soner Kara'nın Traffic Racer ve Traffic Rider oyunlarını gösterebiliriz. Oldukça sevindirici ve gurur verici olan bu yapımlara şimdi de gerçekten muhteşem bir oyun daha ekleniyor. O da Arcane Knight. Ankaralı Corvus Games'in ofisinde çıkan Arcane Knight PC ve konsolların en sevilen türlerinden RPG ile mobil platformun en sevilen türlerinden sonsuz koşu oyunlarını birleştirilmesiyle ortaya çıkmış.

Bir at üzerinde sürekli devam ettiğiniz oyunda elinizdeki silahı da karşınıza çıkan düşmanlara sallayacaksınız. Aslında bu kadar basit olan oyunda güzel olan taraf ise oyunda silah ve ekipman geliştirmeleri bulunuyor olması. Orta Çağ atmosferiyle de oldukça güzel grafiklere sahip olan oyunda ok, kılıç, balta artık ne varsa gelen gidene sallayacaksınız.Kişiselleştirme olarak da oldukça dolu olan oyun hem Google Play'de hem de App Store'da ücretsiz olarak bulunuyor. Şahsen hem destek olma hem de oyunun değeri açısından kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum. Son zamanlarda çıkan en güzel yerli oyunlardan biridir bu. Hatta buna örnek olarak Yabancı en bilindik sitelerden burada ve buradaki yerlere konu olması bile yeterli olacağını düşünüyorum.


 

  Arcane Knight İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0