• Anasayfa
  • Mobil
  • Artık Facebook Messenger Üzerinden Check-In Yapılabilecek

Artık Facebook Messenger Üzerinden Check-In Yapılabilecek

0
0
0
0
0
Facebook, kullanıcılarının check-in yapmasını sağlayacak yeni bir özelliği Messenger platformuna getirdi.
Swarm, konum tabanlı çalışan uygulamalar arasında en fazla kullanılanlardan bir tanesi. Facebook, Messenger için aktif ettiği bir özellikle gözünü Swarm’ın koltuğuna diktiğini açık açık belli etti.

Messenger’a getirilen yeni bir özellik sayesinde, uygulamadan çıkmayıp KLM üzerinden satın aldığınız biletle check-in yapabileceksiniz. (KLM: Hollanda Kraliyet Havayolları adıyla 1919 yılında kurulmuş bir havayolu şirketi) Aynı havayolu şirketi daha önce de yine Facebook ve LinkedIn ile uyumlu olarak çalışan, seçtiğiniz koltuğun yanında kimin oturduğunuza karar verebileceğiniz bir yenilik getirmişti.Facebook Messenger’ı, bileti satın aldığınız tarayıcı üzerinden kullanıyorsanız ve çerezleri engellemediyseniz, bu özellikten faydalanabilirsiniz. Bu özelliği sadece check-in yapmak için değil, müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak için de kullanabiliyorsunuz. Örneğin uçuş rötar yapacaksa size önceden bilgilendirme mesajı geliyor.
 
Receive your booking details via Messenger

Use Messenger to get on board. All your travel info in one place.

KLM tarafından gönderildi 30 Mart 2016 Çarşamba

Bu özelliğin KLM için gelmiş olması demek, THY gibi dünya çapında üne sahip olan havayolu şirketlerine de gelme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0