• Anasayfa
  • Mobil
  • Artık Google Uygulaması Üzerinden Sipariş De Verebileceksiniz

Artık Google Uygulaması Üzerinden Sipariş De Verebileceksiniz

0
0
0
0
0
Google'ın kendi adını taşıyan uygulamasında yapacağınız aramalarda yemek sipraişi verebilme özelliği de geldi.
Google'ın arama yapmamızı sağlayan ve kendi adını taşıyan Google uygulaması gün geçtikçe daha da fazla özelliklere sahip olmaya başladı. Sağlık alanında hastalıkları detaylı aktarması için çalışmalar yapılan ve bunun yanında arama sonuçlarınızın daha verimli olabilmesi için gittikçe gelişen Google uygulaması bir yeni özellik daha kazandı.

Google uygulaması üzerinden yapacağınız mekan aramalarında bildiğiniz gibi mekan hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Size olan uzaklığı, websitesi, varsa numarası gibi detayları veren uygulamada artık "Sipariş Ver" özelliği de eklendi.

Şu anda her zaman olduğu gibi ilk olarak sadece Amerika'da aktif edilen bu özellik sayesinde "Sipariş Ver" dediğinizde Amerika'da bulunan BeyondMenu, Delivery.com, Eat24, Grubhub, MyPizza.com ve Seamless adlı YemekSepeti'ne benzer sitelere yönlendirerek sipariş vermenizi kolaylaştırıyor.

Daha sonra diğer ülkelere de kazandırılacağını tahmin edilen bu özellik ülkemizde de biraz önce örnek olarak gösterdiğim ve bu haberimizde belirttiğimiz gibi Delivery Hero adlı firmaya satılan YemekSepeti ile ortaklaşa çalışacaklarını düşünüyorum.

Kaynak: Google+
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0