• Anasayfa
  • Mobil
  • Assassin's Creed Identity Nihayet Android'e Geldi!

Assassin's Creed Identity Nihayet Android'e Geldi!

4
0
0
0
0
Ubisoft'un Assassin's Creed video oyun serisinin deneyimini mobil platformlara taşıyan Assassin's Creed Identity oyunu iOS'ten sonra Android için de yayınlandı.
Günümüzde video oyunları arasında en popüler serilerden biri olan Assassin's Creed serisinin genel oyun deneyimini mobil platformlarda da sunan Assassin's Creed Indentity oyunu geçtiğimiz zamanlarda iOS platformu için sadece bazı ülkelerde satışa sunulmuştu. Ubisoft'un yaklaşık iki ay önce bölge sınırını kaldırdığı mobil suikast oyunu Assassin's Creed Indentity bugün Android platformu için de çıkış yaptı.Ubisoft bir süredir sınırlı ülkelerdeki iOS kullanıcılarının oynayabildiği Assassin's Creed Indentity oyununun Android versiyonu hakkında bir açıklamada bulunmamıştı. Bu nedenle de oyunun Android için satışa çıkıp çıkmayacağı ile ilgili net bir bilgi yoktu. Geçtiğimiz günlerde Android platformu için oyunun çıkış tarihi olarak bugünü işaret eden şirket Assassin's Creed Indentity oyununu Android platformunda da satışa sundu.
 

Ayrıca daha önceden oldukça kısa bir oynanış süresine sahip olan oyun Android platformuna çıkışıyla birlikte yeni bir senaryo modunu daha beraberinde getirdi. Forli - A Crimson Sunset olarak isimlendirilen bu yeni senaryo modu sayesinde oyunu daha önceden satın alıp bitiren oyuncular da oyunun keyfini sürdürebilecek. Ücretli olan ve aynı zamanda uygulama içi satın alma içeren Assassin's Creed Indentity oyununa yeni gelen senaryo modunun ekstra içerik olarak satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Fiyat olarak 12.99TL olarak belirlendiği oyunu aşağıdaki bağlantıdan satın alarak cihazınıza indirebilirsiniz.
 
  Assassin's Creed Identity İndir [12.99TL]

4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0