• Anasayfa
  • Mobil
  • Asus'tan Apple Watch Edition Severlere: Çıldırmış Olmalılar

Asus'tan Apple Watch Edition Severlere: Çıldırmış Olmalılar

1
0
0
0
0
Asus'tan Apple Watch Edition Severlere: Çıldırmış Olmalılar
​Apple, Spring Forward etkinliğinde beklenen akıllı telefonu Apple Watch’u tanıtmıştı. Akıllı saatlerin modelleri arasında, fiyatı 10 bin ila 17 bin dolar arasında değişen Apple Watch Edition da bulunuyor. Fiyatların bu kadar ‘uçuk’ olması, birçok kullanıcıyı olduğu kadar Asus’u da şok etmişe benziyor.

Apple, Spring Forward etkinliğinde beklenen akıllı telefonu Apple Watch’u tanıtmıştı. Akıllı saatlerin modelleri arasında, fiyatı 10 bin ila 17 bin dolar arasında değişen Apple Watch Edition da bulunuyor. Fiyatların bu kadar ‘uçuk’ olması, birçok kullanıcıyı olduğu kadar Asus’u da şok etmişe benziyor.

Kendilerine ait ZenWatch ile akıllı saat piyasasında yerini alan Asus, Apple’ın fiyat politikasına göndermek yapmak için esprili bir tweet gönderdi. Tweet’te ‘Altın saat mi almalısınız? O zaman size güzel bir alışveriş rehberi’ diyerek ZenWatch’a vurgu yapılıyor. 

Tweet’le birlikte paylaşılan görselde, ‘aklınızı mı kaçırdınız?’ sorusu bulunuyor. Evet cevabını verirseniz, bu sefer ‘tonlarca paranız var mı?’ diye soruyor. Buna da emin olduğunuzu belirten cevap verdiğinizde son olarak gerçekten de aklınızı kaçırdığınızı belirten bir yazı bulunuyor.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0