• Anasayfa
  • Mobil
  • Herkesi Ters Köşeye Yatıran Asus, ZenFone Yerine Live Adında Yeni Bir Telefon Tanıttı!

Herkesi Ters Köşeye Yatıran Asus, ZenFone Yerine Live Adında Yeni Bir Telefon Tanıttı!

0
0
0
0
0
ZenFone serisiyle kemik bir kullanıcı kitlesine sahip olan Asus, Live adında yeni bir akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirdi.
Asus deyince herkesin aklına artık ZenFone gelir olmuştu. ZenFone 2 ile büyük satış rakamlarına ulaşan ve ZenFone 3’le de bu başarısını sürdürmek isteyen Asus, Live isminde orta sınıfa hitap eden telefonunu tanıttı.

İlk olarak Brezilya’ya giriş yapacak olan telefonun global anlamda satışa sunulacağı ülkelerden henüz bahsedilmemiş.

Orta bütçeye hitap edecek olan Asus Live, 1.3GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek MT6580 işlemciye sahip. 5 inç büyüklüğünde ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan Asus Live, Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip olacak. Fakat Marshmallow uzunca bir süredir var olduğu için ,cihazlar Lollipop yerine Marshmallow yüklü olacak şekilde dağıtılabilir.2 GB RAM ve genişletilebilir 16 GB dahili hafızanın yer aldığı telefonda 8/2 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera yer alıyor. 2070mAh gücünde bataryası bulunan Asus, Google ile yaptığı anlaşma sayesinde Live'i satın alan kullanıcılarına 2 yıl boyunca Google Drive’da 100 GB’lık alanın ücretsiz olarak kullanılmasını sağlıyor.144.5 x 71 x 9.98 mm boyutlarına ve 140 gram ağırlığa sahip olan Asus Live, mavi, kırmızımsı mor ve sarı renk alternatifleriyle 210 dolardan satışa sunulacak. Fakat bu rakamın Brezilya için geçerli olduğunu belirtelim, küresel pazarda fiyatında oynamalar muhakkak olacaktır. (mesela buraya geldiğinde fiyatının nasıl olacağını az çok tahmin edebiliyorsunuzdur)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0