Asus PadFone S2, Snapdragon 820 İle Geliyor!

0
0
0
0
0
Asus'un 2'si 1 arada tablet ve telefon hibriti PadFone serisi PadFone S2 modeli ile yenileniyor. PadFone S2'nin ortaya çıkan teknik özelliklerine göre oldukça iyi bir cihaz ile karşı karşıyayız.
Asus'un hem tablet hem telefon şeklinde kullanılabilen 2si 1 arada telefonu olan PadFone serisinin yeni versiyonu olacak olan PadFone S2'nin teknik detayları ortaya çıktı. Normal bir telefon gibi kullanılan ve tabletine yerleştirilerek aynı zamanda tablet olarak kullanılabilmesi ile dikkat çeken PadFone, S2 modeli ile yeni nesil donanımı ile yeniden karşımıza çıkacak.

Ortaya çıkan verilere göre Snapdragon 820 ile geleceği anlaşılan Asus PadFone S2'de oldukça güçlü bir telefon ve tablet hibriti olarak karşımıza çıkacak. Böylece elinizde hem Snapdragon 820'yi kullanan telefon olacak, hem de S820'yi kullanan bir tabletiniz olmuş olacak.Asus PadFone S2, telefon haliyle 5.5 inçlik QHD, yani 2K bir ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Bunun yanı sıra yukarıda belirttiğim gibi Snapdragon 820'yi kullanacak olan telefon, 4GB RAM ile de bu işlemcisini güçlendirecek. 21MP arka ve 8MP ön kamera ile oldukça iyi bir kamera performansı da sunabilecek olan PadFone S2, 3.060mAh bataryası ile de günlük kullanımı kurtarmaya çalışacak.

Ayrıca dock ile yerleştirebileceğiniz tablet de 10.1 inç büyüklüğe sahip bir ekrana sahip olacak ve içinde 5.100mAh bataryası bulunacak.  Böylelikle PadFone S2'yi tabletinize yerleştirdiğiniz zaman yukarıdaki teknik özellikler tablet ile birleşecek ve toplamda 8.160mAh bataryaya sahip bir tabletiniz olacak. Bu da kullanım açısından oldukça uzun süren bir batarya ömrü sunacağı net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Çıkış tarihi ve fiyatı şu an için belli olmayan cihazın normalde de pek ucuz bir fiyata satılmadığını hatırlatmış olalım. Hele ki üst seviye bir telefonun yanında tablet de olması sebebiyle biraz tuzlu olacağı kesin. (Gelecek vergiyi hiç hesaba katmadım. Yoksa araba parası bile olabilir yani)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0