• Anasayfa
  • Mobil
  • ASUS ZenFone 2'nun 256 GB'lik Özel Serisi Yapılıyor!

ASUS ZenFone 2'nun 256 GB'lik Özel Serisi Yapılıyor!

0
0
0
0
0
ZenFone 2'nun kendine has özelliklere sahip olacak özel serisi üretiliyor.
Telefon sektörü çok büyük bir sektör ve onlarca marka, sayısız telefon üretiyor. Bu üretilen telefonların hepsi zamanına göre kendine has güzel özelliklere sahip oluyor ve bunlar arasından kendi ihtiyaçlarına ve imkanlarına göre en doğru seçimi yapmak, işin alıcıya yani bize düşen kısmı. 

ASUS, telefonlarıyla çok konuşulan markalardan birisi. Telefonlarının uygun fiyatı ve bu fiyata göre üstün olarak değerlendirdiğimiz özellikleri, ülkemize de geldiği zaman çok kullanıcının dikkatini çekmişti. Ocak 2014 tarihinde piyasaya sürülen Zenfone 6, yüksek hızı, büyük ekranı, kamerası ve batarya kapasitesi ile yüksek ilgi görmüş ve ASUS'a da bu telefonun bir üst modelinin yapılması sinyalleri verilmişti.ASUS, Ocak 2015 tarihinde ironik bir şekilde ZenFone 6'den sonra karşımıza ZenFone 2 ile çıktı. Sadece rakamı ve ekran boyutu önceki modeline göre küçülen ZenFone 2, ASUS'un çizgisini bozmadan sunduğu üstün performans ve düşük fiyat seçeneğiyle önceki modeli olan ZenFone 6'den daha çok ilgi gördü.

ASUS, Brezilya'da ZenFone 2'nun "Özel Seri"sini tanıttı. Bu seri, normal ZenFone 2 gibi 4 GB RAM, Intel Atom 4 çekirdekli 2.3Mhz işlemci gibi özelliklere sahip olacak fakat değişen şey ise ZenFone 2 Özel Seri'nin tam olarak 256 GB depolama alanına sahip olacak olması. Ayrıca bu seri ZenFone 2 telefonların arka kapak kısmı farklı ve güzel bir tasarıma sahip olacak.Hiçbir hafıza kartı desteği olmadan bu kadar büyük bir depolama alanını telefonlarına koyarak ASUS, telefonuna ne kadar güvendiğini gösteriyor. ZenFone 2'nun normalde 300$ olan fiyatının bu seride ne kadar artacağı bilinmiyor fakat ASUS'un fiyat konusunda kullanıcılarına sıkıntı yaşatmadığını hepimiz biliyoruz.

ASUS ZenFone 2 Özel Seri'yi şimdilik sadece tanıtım yeri olan Brezilya'da satışa sunmayı planlıyor. Satış rakamlarına göre telefonun ülkemize de gelmesi beklenebilir.

Kaynak: TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0