• Anasayfa
  • Mobil
  • ASUS, ZenFone 2 İçin 16 Haziran'da Türkiye Lansmanı Yapıyor!

ASUS, ZenFone 2 İçin 16 Haziran'da Türkiye Lansmanı Yapıyor!

0
0
0
0
0
ASUS'un ülkemizde merakla beklenilen telefonu ZenFone 2, 16 Haziran'da Türkiye lansmanını yaparak ülkemize girişini resmen yapacak.
Bu sene teknik özellikler bakımından oldukça üst seviye cihazlar tanıtıldı. Samsung, özellikle Galaxy S6 Edge modeli ile tasarım olarak, Apple, iPhone 6 Plus ile phablet modeli sunmasıyla gibi detaylarla birçoğumuzun bilgisayarlarından iyi özellikler ile karşımıza çıktı. LG G4 kamerası ile, Sony Xperia Z3+ ise su ve toza karşı dayanıklılığı gibi detaylar ile kullanıcılar tarafından satın alınmayı bekliyor.

Ancak bu kadar cihaza rağmen dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de CES 2015'te ortaya çıkmasından beri tek bir telefon en fazla dikkati çekti. ASUS ZenFone 2.Bugün detaylı olarak buradan incelemesini sizler ile paylaştığımız ZenFone 2 paralel ithalat olarak ülkemizde bulunuyor. Ancak ASUS garantisi sunamayan bu ürünleri almak pek de mantıklı değil. 

Intel'in üst seviye işlemcilerinden birini ve 4GB RAM kullanarak dikkatleri üzerine toplayan telefon 200 Dolar civarında değişen fiyatlarıyla da bir anda gözde oldu. Fiyat olarak ülkelere göre değişen telefon için "Ülkemize ne zaman girecek?" soruları ile bizlere sormaktaydınız. İşte cevabı burada;Yukarıda görmüş olduğunuz gibi 16 Haziran 2015 tarihinde saat 18:00'da ASUS Türkiye, ZenFone 2 için Türkiye lansmanını Raffles İstanbul'da yapacak. Bu da demek ki direkt olarak piyasaya sürmek yerine lansman yaparak piyasamıza alacak olması ülkemize ve ülkemiz kullanıcılarına değer vereceğinin bir göstergesi diyebiliriz.

ASUS'un elindeki en iyi koz da ZenFone 2 olması sebebiyle bu lansmanın Türkiye için önemli olduğunu da söyleyebiliriz.

Ayrıca hemen lansman sonrası piyasaya çıkabilecek olan ZenFone 2 için en geç temmuzda raflarda görebileceğimizi düşünüyorum. Fiyat konusunda ise 16 Haziran'da net bir bilgi almış olacağız. Artık iş beklemeye kaldı :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0