• Anasayfa
  • Mobil
  • ASUS’un Giriş Seviyesi Telefonu Zenfone Go 120 Dolar

ASUS’un Giriş Seviyesi Telefonu Zenfone Go 120 Dolar

0
0
0
0
0
ASUS’un Giriş Seviyesi Telefonu Zenfone Go 120 Dolar
ASUS’un büyük beğeni toplayan ve özellikle taşıdığı RAM ile dikkat çeken Zenfone serisi, çeşitli versiyonları ile her kullanıcının çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.
4GB RAM taşıyan modeli, ön kamera ve arka kamera odaklı modelleri ya da daha fazla bataryaya ihtiyaç duyanlar için geliştirilmiş modelleri olan Zenfone serisinin şimdi de bütçe dostu, giriş seviyesi bir modeli geliyor ki; performansından da neredeyse ödün vermiyor.

Zenfone Go adıyla anılan bu model Mediatek’in MT6580 işlemci çipini kullanıyor ve 4 çekirdekli 1.3GHz hızında bir işlemci taşıyor.

5 inçlik 720 piksel çözünürlükte bir ekranı olan ASUS Zenfone Go, 2 GB RAM, 8 GB dahili hafıza, mikro SD kart desteği, 8 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kamera bulunduruyor.

Çift Sim kart desteği olan Zenfone Go ayrıca 2070 mAh bataryası ile de yeterli kullanım süresi sunacak gibi dururken telefonu alanlar Google Drive’da 2 yıl boyunca 100 GB bulut depolama alanına da sahip olacaklar.

LTE desteğinin bulunmamasını eksiklik olarak gösterebileceğimiz Zenfone Go’nun bu eksikliğinin özellikle aynı fiyat aralığında sahip olabildiğiniz Redmi 2 Prime gibi 4G desteği sunan modellerden daha az satılacağını ön görebiliriz; ancak Zenfone Go’nun da Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip olmak gibi bir avantajı var ki; ASUS’un kendi arayüzü olan son derece sade ve basit bir kullanım sunan ZenUI arayüzünü Zenfone Go’da da görüyoruz.

Hindistan’ın Flipkart adlı alışveriş sitesinde “yakında” etiketi ile duran telefonun Hİndistan’daki değeri ise 120 Dolar olacak. (bakalım ülkemizde ne durumda olacak)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0