• Anasayfa
  • Mobil
  • Asus, Öz Çekim Odaklı Akıllı Telefonu ZenFone Selfie'yi Duyuracak

Asus, Öz Çekim Odaklı Akıllı Telefonu ZenFone Selfie'yi Duyuracak

0
0
0
0
0
Asus'un bir hafta içerisinde duyuracağı yeni akıllı telefonu ZenFone Selfie, 13 megapiksel arka ve ön kamera çözünürlüğüne sahip.
Asus, bu yılın başında duyurduğu ZenFone 2’nin Türkiye lansmanı tarihini 16 Haziran olarak belirledi. Ayrıca şirketin şimdiden ZenFone 3 modeliyle ilgili bilgiler de ortaya çıkmıştı. Bunların dışında Asus, ZenFone Selfie adıyla kamera odaklı akıllı telefon modelini 2-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Computex 2015 Fuarı’nda duyuracak.

Telefonun adını duyduğunuzda ilk olarak ön kameranın nasıl bir özellikte olacağı sorusu aklınıza gelmiştir. O zaman hemen açıklayalım; cihazdaki ön ve arka kamera 13 megapiksel çözünürlüğe sahip. Ön kamera, çift tonlu LED flaşla desteklenecek. Arka kamerada ise yardımcı odaklanan bir lazer olacak. Aynı özelliğin, TENAA kayıtlarında ortaya çıkan ZenFone 3’te de olması bekleniyor.Cihazın ekranı ise ZenFone 2’de olduğu gibi 5.5 inç büyüklüğünde ve 1080p çözünürlükte olacak. Ayrıca RAM'leri dışında ZenFone 2 ile aynı özelliklere sahip olacağı söyleniyor. (tam olarak belli değil)  ZenFone Selfie’nin işletim sistemi ise Android 5.0 Lollipop olacak.

Asus’un Computex 2015 Fuarı’nda Selfie modeli akıllı telefonu dışında ZenPad 7 ve 8 tablet modellerini de tanıtması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0