​Avatar Filmi Mobil Strateji Oyunu Oluyor!

1
0
0
0
0
2.7 milyarlık hasılat ile sinemaya damgasını vuran Avatar, mobil oyun oluyor.
Mobil oyun sektöründe Marvel Contest of Champions ve Star Wars Uprising gibi oyunlar ile adından söz ettiren Kabam, yeni bombasını sunmaya hazırlanıyor; Avatar.

Çıktığı yılda adeta beyaz perdenin tozunu attıran Avatar, yönetmen James Cameron ve ekibine de gerekli gazı vermiş, hatta Cameron bu gaz ile ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci Avatar filmlerinin de geleceğini açıklamıştı. Yani Avatar, oldukça kapsamlı bir film serisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.İşte bu bağlamda mobil oyun sektörüne yeni bombasını sunmaya hazırlanan Kabam, film serisinin hikayesine bağlı olacak şekilde bir Avatar oyunu geliştirdiğini resmi basın açıklamasında duyurdu. Filmdeki karakterlerin ve mekanların oyun tasarımında birebir kullanılacağını belirten Kabam, filmin sunduğu evrenin tam olarak oyuna aktarılacağını belirtmekte.

Şu an için Avatar mobil oyununun çıkacağı tarih ya da benzeri bir bilgi açıklanmış değil. Fakat resmi duyurunun yapılmış olması, oyunu yakın bir zamanda görebileceğimizin bir işareti. Bu arada Avatar'ın devam filmi olacak Avatar 2, Aralık 2018'de vizyona girecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0