• Anasayfa
  • Mobil
  • Avea'dan Özel Üretim Samsung Galaxy Grand 2 LTE

Avea'dan Özel Üretim Samsung Galaxy Grand 2 LTE

2
1
1
0
0
Avea, LG'den sonra Samsung ile de bir antlaşma yaparak Galaxy Grand 2 LTE'nin özel bir versiyonunu çıkardı.
Avea daha önce LG firması ile yaptığı anlaşma sonucunda Avea'ya özel telefon olan Avea L Bello'yu tanıtmış, nispeten de ilgi görmüştü. Bu haberimiz ile sizlere ilettiğimiz cihazdan Avea memnun kalmış olacak ki bu sefer de Samsung ile anlaşma yaparak Avea'ya özel cihazları artırmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy Grand 2 LTE için Avea Özel Versiyonu üretilmiş olan cihaz teknik özellikler bakımından asıl versiyonundan herhangi bir farklılık bulunmuyor. Hatırlatmak gerekirse 5.2 inç HD ekran ve 1.2Ghz dört çekirdekli Cortex-A7 yapılı işlemci barındıran Galaxy Grand 2, grafik konusunda da Adreno 305'ten güç alacak. 8MP arka ve 1.9MP ön kameraya sahip olan telefonda 2600mAh batarya, 1.5GB RAM ve 8GB depolama kapasitesi bulunacak.Adından da anlaşılacağı üzere LTE, yani 4G desteği de bulunan cihazda Türkiye'de geçilecek bu teknolojiye hazır halde olacak. Ayrıca Android 4.3 JellyBean yüklü olarak gelecek telefonda Avea Tema mevcut olacak. (Temayı geç aga, Lollipop ya da en kötü KitKat ile çıkaraydınız ya)

Bunun yanı sıra Avea BuluttAvea GüvenlikTivibu CepAvea Müzik gibi Avea'nın tüm Android uygulamaları önyüylü olarak gelecek cihaz için çeşitli servis ve paket seçenekleri bulunuyor.

Peşin fiyat olarak 819TL belirlenmiş olan cihaz açıkcası biraz daha ucuz olabilirmiş.
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0