• Anasayfa
  • Mobil
  • Az Bilinen Fakat Her Androidcinin Kullanması Gereken 3 Uygulama

Az Bilinen Fakat Her Androidcinin Kullanması Gereken 3 Uygulama

1
1
0
0
0
Android camiasında mutlaka kullanılması gerektiğine inandığımız 3 önemli fakat az bilinen uygulamayı sizler için listeledik.

Bildiğiniz gibi Android dünyası iOS ve Windows Phone'a göre daha özgür olmasıyla sevilir. Bu noktada size kullanım kolaylığı sağlayacak ve işinize mutlaka yarayacağını düşündüğümüz 3 adet uygulamayı sizler için listeliyoruz.

Bu uygulamalar pek bilinmediği için kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü oldukça işinize yarayacağını düşünüyoruz. (Sizin de tavsiyeleriniz varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz)

Doremi Nougat


Doremi Play Store'da en az bilinenlerden biri. Fakat müzik zevkinizi fazlasıyla karşılayacak bir şey. Bildiğiniz gibi Spotify, Deezer gibi servisler ve daha yeni tekrar açılan Fizy ile rahat rahat müzik dinleyebiliyorsunuz. Fakat 9TL aylık vermeniz gerekli. Ancak Doremi ile YouTube gibi tüm müzikleri bulabileceğiniz (hatta Spotify vb servislerde olmayan) ortamdan download yaparak cihazınıza kaydedebilir, hatta şarkı listeleri oluşturarak sevdiğiniz müzikleri ayrı ayrı kategori yapabilirsiniz. Ve bunların hepsi tamamen ücretsiz.

 

 

quickReply

 
Bildiğiniz gibi Android N ile beraber gelecek bir Quick Reply, yani çabuk yanıt özelliği var. Hatta WhatsApp bunu kendi uygulamasına da kısa süre önce getirdi. Ancak siz Android N'i beklemeden quickReply ile tüm mesaj uygulamalarınıza kilit ekranında olsanız dahi hızlıca cevap verebilirsiniz. Yani Android N'in gelmesini beklemenize gerek kalmıyor. Sonuçta daha Android M'i bile almayan hatta alamayacak binlerce kullanıcı varken neden Android N'in özelliğinden mahrum kalsınlar ki?
 

 

The Rock Clock

 
Daha önce sevilen bir amerikan güreşçisi olan ve özellikle aktörlüğü ile tüm dünyada tanınan Dwayne Johnson, nam-ı diğer The Rock, alarm ve motivasyon uygulaması sundu. Fakat oldukça güzel ve kullanışlı olan bu uygulama ile sabah işe/okula yetişmeme gibi bir derdiniz olmayacak. Çünkü bildiğiniz gibi birçok alarm uygulamasında ertele butonu vardır. Bunu yapabilmek için bazıları size zorlu sorular vs sorar. Fakat The Rock'ın yaşam sitiline uymayan "erteleme" bu uygulamada bulunmuyor. Yani alarm kurarken 6'da kalkmanız gerekiyorsa bu uygulama sizi %100 olarak 6'da kaldıracaktır.
 
 
 Böylelikle sizler için işinize kesinlikle yarayacağınızı düşündüğümüz 3 uygulamaya yer vermiş olduk. Doremi ile ücretsiz müzik zevkini hem de YouTube gibi bir hazine üzerinden yaşayabilir, quickReply ile kilit ekranından, oyun veya uygulamadan çıkmadan mesaja cevap verebilir, The Rock Clock ile artık dakik olarak uyanabilirsiniz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0