• Anasayfa
  • Mobil
  • Mobil Dünyanın En Sevilen Yapımlarından "Badland"'in Yeni Oyunu Çıktı!

Mobil Dünyanın En Sevilen Yapımlarından "Badland"'in Yeni Oyunu Çıktı!

0
0
0
0
0
Mobil dünyanın en sevilen oyunlarından biri haline gelen ve toplamda 30 milyondan fazla indirmeyle bunu kanıtlayan Badland'in devam oyunu Badland 2 iOS platformundaki çıkışını gerçekleştirdi.
Oyun ve oyunculuk kavramı her ne kadar PC ve konsol oyunculuğu olarak algılansa da oyun sektörünün şu anda en yoğunlaştığı yer olan mobil sektörde de birbirinden güzel yapımlar çıkıyor. Bunlara Dead Trigger, Monument Valley, Badland ve The Room gibi örnekler verebiliriz.

Şimdi ise yukarıda da adını verdiğim Badland gibi oldukça sevilen ve 30 milyonu aşan indirme sayısıyla dikkat çeken bir yapımın ikinci oyunu çıkmış bulunuyor. Daha iyi olduğunu hemen söylebileceğim Badland 2'nin şu andaki en büyük sıkıntısı sadece iOS kullanıcıları için çıkmış olması.iOS platformunda "Yılın Ödülü"nü de almış bir yapım olan Badland'in 2. oyunu da aynı yapıya ama geliştirmelere ve yeniliklere de sahip. Özgünlüğü ve sakin bir yapısıyla dikkat çeken Badland'in 2. oyununda ise biraz daha zorlayıcı ve yeni tuzaklar sizleri bekliyor. İşin güzel yanlarından biri ise iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile gelen "3D Touch" desteği bu oyun ile de geliyor. Yani 3D Touch deneyimini bu oyunda da hissedeceksiniz.
 

Oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
  Badland 2 İndir [12,99 TL]

 

Ayrıca "Badland o kada iyi miydi ya?" diyerek yeni duyanlarınız varsa aşağıdan da ilk versiyonunu indirebilirler. Android'de ücretsiz olan ilk versiyon iOS'te 7,99 TL karşılığında ve WP'de ise 9.25TL'ye satın alınabiliyor.
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0