• Anasayfa
  • Mobil
  • Bataryası En Fazla Tükenen Cep Telefonları Sıralaması

Bataryası En Fazla Tükenen Cep Telefonları Sıralaması

0
0
0
0
0
​Akıllı telefonların ekranlarının artık üst seviye çözünürlüklere sahip olması, birçok uygulamayı telefonlarda barındırmamız gibi etkenleri bir araya topladığımızda, ortaya maalesef büyük bir sorun çıkıyor: Telefonun şarjının kısa bir sürede bitmesi.
Akıllı telefonların ekranlarının artık üst seviye çözünürlüklere sahip olması, birçok uygulamayı telefonlarda barındırmamız gibi etkenleri bir araya topladığımızda, ortaya maalesef büyük bir sorun çıkıyor: Telefonun şarjının kısa bir sürede bitmesi.
 
Telefon satın almak istediğimiz, öncelikli kriterlerden birisi haline gelen bataryalar, akıllı telefonların marka ve modellerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin dakika başına LG G2 7.3mAh enerji tüketirken, LG G3 8.0 enerji tüketiyor.
 
Aşağıda Burak Ünal isimli kullanıcının gönderdiği listede, bazı telefonların modellerine göre 1 dakika içerisinde ne kadar enerji tükettiğini görüyoruz. Tabi bu listeyi biz hazırlamadık, o yüzden kesin olarak doğru olduğunu söylememiz yanlış olur. Fakat şu ana kadar edindiğimiz tecrübelere dayandırdığımızda doğruluk payının yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0