Batman'den Sonra Şimdi de Olimpiyatlara Özel Galaxy S7 Edge Geliyor!

1
0
0
0
0
Kısa süre önce sınırlı sayıda olacak şekilde ülkemizde de satışa çıkan Galaxy S7 Edge'in Batman versiyonundan sonra şimdi de Olimpiyat temalı S7 Edge geliyor.
Samsung'un bu seneki amiral gemilerinden taibki en dikkat çekeni Galaxy S7 Edge oldu. Her ne kadar fiyatı yüksek olsa da tasarımsal detayları ve sunduğu yenilikler ile tercih edilen S7 Edge'in özellikle DC Comics ve Batman hayranlarının dikkatini çekmiş, bizim de buradan sizlere aktardığımız Batman temalı S7 Edge, sınırlı sayıda ve  4.200TL gibi fiyatıyla biraz uçarı bir şekilde olsa da sıra 2016 Yaz Olimpiyatları'na gelmiş.

5 Ağustos 2016 ile 21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Brezilya'nın başkenti Rio de Janeiro'da gerçekleştirilecek olan Yaz Olimpiyatları'na özel tasarımlı Galaxy S7 Edge geleceği ortaya çıkan Samsung, bunu satış stratejisi yerine olimpiyatların "Küresel Sponsoru" olması sebebiyle hazırlayacak.Yukarıda görebileceğiniz gibi siyah rengi, açık mavi hatlarıyla dikkat çekecek olan cihazda ufak altın renkli ayrıntılar da bulunuyor olacak. Yazılımsal olarak da özel bir olimpiyat teması barındırması beklnen Samsung Galaxy S7 Edge Olimpiyat Versiyonu'nun fiyat olarak Injustice Edition modeline göre daha uygun fiyatla çıkacağını tahmin ediyorum. Büyük ihtimalle Rio'da sınırlı kalacak olan satışın ülkemize gelme durumu neredeyse hiç yok. (Gelse de kim alacak ki)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0