• Anasayfa
  • Mobil
  • ‘Kanka Şarjım Bitiyor, Sonra Konuşuruz’ Yalanını Tarihe Gömecek Uygulama!

‘Kanka Şarjım Bitiyor, Sonra Konuşuruz’ Yalanını Tarihe Gömecek Uygulama!

0
0
0
0
0
Battery Share isimli uygulama, kullanıcıların birbirlerinin telefonlarında ne kadar şarjlarının kaldığını görmelerini sağlıyor.
Şimdi kabul edelim; ‘abi bir saniye şarjım bitmek üzere, birazdan dönüş yaparım sana’ yalanını hepimiz hayatımızda bir kez de olsa söylemişizdir. Elbette bunun için kendinizce sebepleriniz vardır. Battery Share, karşınızdaki kişinin size bu anlamda yalan söylemeye cesaret edemeyeceği bir uygulama.

Şu an için iOS platformu için geliştirilen bu uygulama, kişi listenizdeki kişilerin şarj oranlarının ne kadar kaldığını öğrenmenizi sağlıyor. Yalnız işe yaraması için uygulamanın her iki telefonda da yüklü olması gerektiğini belirtelim. Uygulamanın bildirimlerini açık hale getirdiğinizde, şarj durumunu öğrenmek istediğiniz kişiyle ilgili karşınıza minik bilgilendirmeler geliyor (“Merve’nin şarjı çok düşük” gibi). Açık konuşmak gerekirse bu uygulamayı ‘normal’ arkadaşlıkları bulunan kişilerin kullanacağını zannetmiyorum, fakat sevgilisinden bu tarz yüzlerce cümle duymuş kişilerin fazlasıyla ilgisini çekeceği de bir gerçek.

Uygulama 0.99 dolar etiket fiyatıyla App Store üzerinden indirilebilir durumda. İsterseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 
  Battery Share İndir

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0