• Anasayfa
  • Mobil
  • BBM'e PayPal Üzerinden Para Gönderim Desteği Geliyor!

BBM'e PayPal Üzerinden Para Gönderim Desteği Geliyor!

0
0
0
0
0
BlackBerry'nin elindeki en büyük koz olan BBM, Android ve iOS platformuna geldikten sonra şimdi de PayPal ile BBM uygulaması üzerinden para gönderme seçeneği de geliyor.
BBM'i bundan 6-7 yıl önce sık sık kullanıyorduk. Hani BlackBerry Curve modelinin bir anda ülkemizde patlama yaptığı zamanlar şu andaki WhatsApp gibi ülkemizde de yoğun olarak kullanılan BBM son dönemlerde Android ve iOS platformuna gelerek eski şaşalı günlere dönmek istiyor. BlackBerry firmasının diğer rakiplerinin oldukça geride kalmasıyla en büyük gelir kaynaklarından biri haline gelen BBM'e şimdi de para aktarım desteği getirecek.

PayPal kullanılarak yapılabilecek bu para aktarımı normal mesajlaşırken "Para Gönder" ikonu ile emoji yollar gibi para gönderebilmenizi sağlayacak sistem şu anda Kanada'da denenmekte. Kısa sürede de BBM'in bulunduğu tüm patformlarda küresel olarak kullanıma açılacak olan bu özellik ile babanızdan para isterken bu işi BBM üzerinden 2-3dk içinde yapabileceksiniz.Gayet kolay olacak bu yöntemde biraz önce "Para Gönder" ikonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girerek "Gönder" diyeceksiniz ve paranız BBM'de konuştuğunuz kişiye aktarılmış olacak. Tabii bunun için PayPal hesabınızın BBM hesabınız ile eşleştirmek gerekecek. Şunu da belirtmekte fayda var; para göndereceğiniz kişi de BBM uygulamasında PayPal hesabını eşleştirmesi gerekiyor olacak.

Bakalım BBM'e eklenecek bu özellik şu anda kullanmayan Android ve iOS kullanıcılarını BBM'e yöneltebilecek mi bunu bizlere zaman gösterecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0