Beats Kulaklıklar iPhone Renklerinde Yenilendi

0
0
0
0
0
Çoğu kişi Apple, Beats’i satın aldığında bu şirketle ne yapacağını merak etti. Gelecek olan gelirde gözü olmadığını herkes zaten biliyor. Kendine ait müzik yayını yapabildiği bir sisteme de sahip olan Apple’ın Beats ile tam olarak ne yapacağı hala gizemini koruyor.
Çoğu kişi Apple, Beats’i satın aldığında bu şirketle ne yapacağını merak etti. Gelecek olan gelirde gözü olmadığını herkes zaten biliyor. Kendine ait müzik yayını yapabildiği bir sisteme de sahip olan Apple’ın Beats ile tam olarak ne yapacağı hala gizemini koruyor.

Apple'ın sitesinde yapılan son güncelleme ile Beats Solo2'nin iPhone renklerindeki versiyonları ortaya çıktı.

Beats Solo2 kulaklıkları, Apple’ın renkleriyle donatılmış durumda. Renkler Beats’in orjinal renklerine göre biraz daha bastırılmış ve farklı duruyor. iPhone kullanıcılarına müjdeli haber olarak duyurulan kulaklıklar artık iPhonelarla tamamen uyumlu durumda. Kulaklıklar gümüş, uzay grisi ve altın renginde 3 farklı renkte satışa çıkacaklar.

Beats Solo2 ile renkleri değiştiren Apple, donanımda herhangi bir değişikliğe gitmemiş gibi gözüküyor. Eğer kulaklığınızdan memnunsanız ya da Beats’in eski versiyonuna sahipseniz, Apple’ın yeni bir şeyler üretmesini bekleyin derim.

Beats kulaklıklar Apple için ilk defa değişmiyor. Daha önce de urBeats serisi özel versiyonuda gümüş, uzay grisi ve altın renginde çıkmıştı. O serideki kulaklıkların fiyatı 100 dolardı. Şimdi yenilen kulaklıklar ise 299.95 dolardan kullanıcıyla buluşuyor.

Kaynak: UberGizmo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0