• Anasayfa
  • Mobil
  • Timsah Deri Kaplamalı 3 Bin Dolarlık Telefon: Bellperre Touch

Timsah Deri Kaplamalı 3 Bin Dolarlık Telefon: Bellperre Touch

1
0
0
0
0
Vertu ve Lamborghini’nin çıkardığı lüks telefonların arasına şimdi “biraz daha ekonomik!” olanı Bellperre Touch katıldı.
Vertu ve Lamborghini’nin çıkardığı lüks telefonların arasına şimdi “biraz daha ekonomik!” olanı Bellperre Touch katıldı.

20 bin dolarlık akıllı telefonların arasında yaklaşık 3000/3500 dolarlık fiyatıyla giriş yapan Bellperre Touch’un fiyatının bu kadar yüksek olmasını sağlayan etken, cihazın yapımında timsah derisi, paslanmaz çelik ve safir kristal cam gibi malzemelerin kullanılması.

236L paslanmaz çelik ve timsah/buffalo derisi alternatifleri bulunan Bellperre Touch, çizikleri ve parmak izleri minimum seviyeye indiriyor. Safir kristal cama sahip olan cihazın teknik özellikleri ise fiyatının pek de hakkını vermiyor. 4.9 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlüklü Super AMOLED ekranı olan cihazda çift (!) çekirdekli işlemci bulunuyor. (bari quad-core yapaydınız)2 GB RAM ve 48 GB dahili hafızası bulunan cihazda, 8 megapiksel arka ve 1.9 megapiksel ön kamera mevcut. Bellperre Touch’da ayrıca Bluetooth, NFC ve LTE bağlantı destekleri bulunuyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0