• Anasayfa
  • Mobil
  • Birinci Olana Gerçek İnek Hediye Eden Mobil Oyun: Bagra!

Birinci Olana Gerçek İnek Hediye Eden Mobil Oyun: Bagra!

2
0
0
0
0
Bagra isimli oyun, birinci olan kişiye gerçek bir inek hediye ediyor.
Büyüyen ve gelişen mobil oyun sektörü, ilginç yapımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu haberimizde, yaklaşık 5 senedir sektörde olan ve milyonlarca oyuncu barındıran çiftlik oyunlarından birisini tanıtacağız.

'Bagra' isimli bu oyun, çiftlik oyunu olarak adlandırılsa da klasik çiftlik oyunlarından oldukça farklı. Çiftlikte bulunan ineklerin çalınmasıyla alakalı olan oyunun ana karakteri UFO'lar. Bir dönem uzaylıların inekleri çaldığı söylentisiyle gündeme gelen UFO'lar, Bagra'da gerçekten de böyle yapıyorlar. UFO'ları yönlendirdiğiniz ve inek sürüsünü toplamaya çalıştığınız Bagra, inek sayısına ve hızınıza göre sizi puanlandırıyor. Eğer bu oyunda gerçekten yüksek bir puan almayı başarabilir ve birinci olursanız, oyun tarafından gerçek bir inekle ödüllendiriliyorsunuz.
 

Bagra'yı diğer mobil oyunlardan çok daha farklı kılan bu ödül, şimdilik oyunun kullanıma sunulmuş olduğu ülkeler için geçerli. Tunus yapımı olan Bagra'nın Türkiye'de indirmeye kapalı olduğunu da üzülerek belirtmek isterim (resmi olarak öyle, yani hediye alamazsınız birinci olsanızda).

İlk inek hediyesini 'Brigitte' isimli bir oyuncuya verdiklerini bildiren Bagra geliştiricileri, sıradaki inek ödülünün kesilmiş et olarak gönderilebileceğini veya direkt olarak hayır kurumuna bağışlanabileceğini de söyledi.


(Geliştiriciler tarafından paylaşılan, hediye ineğin ilk fotoğrafı)
 
  Bagra

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0