BiTaksi, Apple Watch Uygulamasını Yayınladı

0
0
0
0
0
BiTaksi, Apple Watch uygulamasını yayınladı. Artık kullanıcılar, akıllı saatlerini kullanarak taksi çağırıp taksinin bulunduğu konumu öğrenebilecekler.
Apple Watch henüz ülkemizde satışa sunulmadı, fakat şirketler Apple Watch’a uyumlu olacak geliştirmeler üzerinde çalışmaya başladılar bile. Bunlardan bir tanesi de BiTaksi.

Yolcuların rahat bir şekilde taksi ihtiyacını karşılamasını sağlayan BiTaksi, uygulamayı Apple Watch’a da uyumlu hale getirdi. Artık kullanıcılar, Apple Watch ile taksi çağırıp taksinin gelişini takip edilebilecek.

Daha önce bildiğiniz gibi Yapı Kredi, Akbank, FitWell gibi şirketler, Apple Watch’la uyumlu hale getirilen uygulamalarını kullanıma sunmuşlardı.Apple Watch’ın çıkış tarihiyle ilgili belirsizlik hala devam ediyor. Fakat beklentiler, önümüzdeki aydan itibaren akıllı saatin Türkiye’de satışa sunulacağı yönünde. Ürün daha piyasaya sunulmadan birçok şirket ve uygulam, Apple Watch’la uyumlu uygulamalarını yayınladı. Buradan da akıllı saatin satışa sunulmasıyla birlikte uygulama sayısının çok daha fazla artacağı sonucunu çıkarabiliriz.

BiTaksi'nin Apple Watch uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0