• Anasayfa
  • Mobil
  • BiTaksi Uygulamasında 17 Aralık Günü Taksiler Ücretsiz!

BiTaksi Uygulamasında 17 Aralık Günü Taksiler Ücretsiz!

0
0
0
0
0
Özellikle İstanbul'da taksi çağırma kolaylığı sağlayan BiTaksi uygulaması 17 Aralık'ta ücretsiz hizmet verecek!
Günümüzde artık hemen hemen herşeyi telefonumuzla yapabiliyor olmamız büyük kolaylık. Oturduğumuz yerden alışveriş yapabiliyor, evimize/işimize yemek söyleyebiliyoruz. Aynı zamanda birçok belediyenin uygulamaları sayesinde de bir yere gideceksek uygulamadan bulunduğumuz bölgeye gelecek olan aracı görüp ona göre dışarı çıkarak beklemeden toplu taşıma kullanımı yapabiliyoruz. Şehirlerarası/Uluslararası sehayatte için bile telefonumuzdan biletimizi alabiliyoruz.

Bunun yanında bir de şimdilik İstanbul'da yaygın olan BiTaksi uygulaması ise bize bulunduğumuz yere mobil uygulama üzerinden taksi çağırmamızı sağlıyor. Hatta öğrencilerin en çok denk geldiği sorun olan nakit para durumu olmama sıkıntısı için uygulamaya kredi kartımızı girerek bu sorunu da aşabiliyoruz.

İşte bu uygulamayı daha fazla kişiye ulaştırmak amacıyla BiTaksi kurucusu ve CEO'su Nazım Salur çok konuşulacak bir kampanyaya imza atıyor. 17 Aralık 2014 tarihinde 30TL altı tutarındaki taksi ücretlerinizi ücretsiz olarak sunacakları kampanya için tek bir gereksinim var, uygulamaya kredi kartınızı giriş yapmış olmanız ve ödemeyi kredi kartı ödemesi olarak seçmeniz. Ödeme aşamasında 30TL altı tutarları 0TL'ye otomatik olarak düşürecek olan BiTaksi uygulamasının kampanyası tam olarak 16'sından 17'sine geçer geçmez yani 00:00 ile 23:59 arası geçerli olacak.


 

 Kampanya Detayları

  • 17 Aralık’ta tüm gün içinde yapılacak ilk kredi kartlı yolculuk 30 TL'ye kadar ücretsizdir.
  • Kampanya, 17 Aralık saat 00:00 - 17 Aralık saat 23:59 arasında geçerlidir.
  • Sadece İstanbul’da yapılan yolculuklar için geçerlidir.
  • İndirim sadece kredi kartı ile yapılan yolculuklarda geçerlidir.
  • İndirim miktarı altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılacaktır.
  • Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Kampanya sadece BiTaksi müşterilerine yönelik olup sürücülere açık değildir.
  • İndirim ödeme esnasında otomatik olarak düşülür.


Bu kampanya ile kullanıcı sayısında ciddi artış olması beklenen BiTaksi uygulamasının 17 Aralık günü boş taksi bulma zorluğuyla karşılaşmamızı da etkileyebileceğini düşünüyorum. Uygulama sadece Android ve iOS'te bulunurken ne yazıkki birçok uygulama gibi Windows işletim sistemli telefonlarda mevcut değil. (Ne çektin be Windows Phone!)

Eğer siz de İstanbul'da yaşıyor ve kısa mesafe için taksi parası vermeden ücretsiz ulaşım istiyorsanız bu uygulamayı indirip en azından 17 Aralık'ta kullanmanız yararınıza olacaktır. (O gün Hobbit'in son filmi çıkıyor, sinema salonu yakınsa işinize fazlasıyla yarar bence, ya da arkadaşlarınıza küçük bir jest yapabilirsiniz.) 

 
  BiTaksi Uygulaması İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0