• Anasayfa
  • Mobil
  • BitTorrent'tin Gizli Mesajlaşma Uygulaması: Bleep

BitTorrent'tin Gizli Mesajlaşma Uygulaması: Bleep

0
0
0
0
0
BitTorrent, gizliliği üst seviyeye çıkartan yeni sesli ve yazılı mesajlaşma uygulaması Bleep'i duyurdu.

BitTorent’e ait olan sesli ve yazılı mesaj uygulaması Bleep, uygulama mağazalarındaki yerini aldı. Bir süre önce beta sürecini başlatan ve bugün itibariyle iOS, Andorid ve Mac uygulamalarını resmi olarak çıkartan Bleep, WhatsApp ve Viber gibi uygulamalara hem rakip hem de alternatif olarak çıkacak.

Bleep’i kullanmaya teşvik eden özelliklerinden en önemlisi, gizliliğini ön planda tutması. Kullanıcıların mesajlarını tamamen gizli bir şekilde iletebildiğini belirten BitTorrent, gizliliğe daha fazla önem veren kullanıcıların ilgisini bu şekilde çekmeyi planlıyor.

Bleep’e kayıt olmak için yalnızca cep telefonu numaranızı kullanmak zorunda kalmayıp, isterseniz e-posta adresini kullanabilirsiniz.Bleep, gizlilik konusunda adeta çığır açarak içerisinde bulunan Whisper özelliği sayesinde mesajlarınızı okuduğunuz anda silebilme imkanı tanıyor. Kısa bir süre öncesine kadar mesajlaşma uygulamalarının (sosyal ağlar da dahil) üçüncü kişiler tarafından takip edildiğiyle ilgili haberlerin çıkmasının ardından Bleep, gizliliğe ayrı bir önem gösteren kullanıcıların favori yazılı ve sesli mesajlaşma uygulaması olabilir.
 

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0