• Anasayfa
  • Mobil
  • BitTorrent'in Resmi Stream Uygulaması Yayınlandı!

BitTorrent'in Resmi Stream Uygulaması Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Torrent denilince ilk akla gelenlerden olan BitTtorrent'in resmi uygulaması yayınlandı.
Son dönemlerde yaşanan lisans sorunları sebebiyle dizi ve film siteleri yavaş yavaş patlarken malum ortamların değerleri de fazlasıyla artmaya başladı. Hal böyle olunca BitTorrent, uTorrent gibi programlar, PopcornTime gibi projeler önem kazandı.

Şimdi ise ilk başta bizleri heyecanlandıran ama fena olmayan bir uygulamadan bahsedelim. Eminim siz de ilk başta "Aha, GoT'u rahat rahat telefondan izleyebileceğiz" beklentisi ile bu habere geldiniz, fakat BitTorrent resmi mobil uygulamasında lisans sorunları yaşamamak için dizi/film içeriklerine yer vermiyor.Yani BitTorrent Now ismindeki bu uygulama size malum ortamlara düşen "lisanssız" müzikleri dinleyebilmenizi sağlıyor. Bir nevi Soundcloud, bir nevi Spotify diyebiliriz. Tabii Major Lazer gibi birkaç tanıdık şarkıcılar varken genellikle amatör ve kendileri tarafından BitTorrent'e yüklenmiş albümler ve videolar yer alıyor. Sonuç olarak genel manada hoşunuza gidebileceğini düşündüğüm bir uygulama. Hatta BitTorrent Now'ı buradan inceleyebilir, konuya daha hakim olabilirsiniz.

Özellikle yeni şarkı keşifleri yapmayı sevenlerin oldukça hoşuna gidebilecek olan BitTorrent Now ile kendi parçalarınızı da burada yayınlayarak tüm dünyaya sesinizi ulaştırabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa buradaki bağlantıdan yayıncı olmak için kaydolabilirsiniz.
 
  BitTorrent Now İndir [ÜCRETSİZ]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0