• Anasayfa
  • Mobil
  • Bizzat Google'dan "Ücretsiz Olarak" Android Uygulama Geliştirme Dersi Alabilirsiniz!

Bizzat Google'dan "Ücretsiz Olarak" Android Uygulama Geliştirme Dersi Alabilirsiniz!

2
1
0
0
0
Birçoğumuzun isteği olan Android uygulama ya da oyun yazmak için bizzat Google'dan ücretsiz kurs alabilirsiniz.
Son dönemlerde uygulama ve oyun geliştiricileri artık mobil platformlara geçiş yaptılar. Android ve iOS için yapılan çalışmaları ile bu iki işletim sisteminin mağazaı günden güne uygulama sayısı bakımından hızla artmaya devam ediyor.

Hal böyle olunca hayatında bir programlama ya da geliştirme yapmamış kişilerde de kendi uygulamasını ve oyununu yapma isteği doğuyor. Ancak tabiki bir Android uygulama yapabilmek için bazı program dillerini belli ölçülerde bilmek gerekli.Peki, Android konusunda hiçbir şey bilmeyip, ancak iyi bir İngilizcenizin olduğunu düşünüyorsanız sizler için muhteşem bir haberimiz var; Eğer dilerseniz bizzat Google mühendisleri tarafından 0'dan başlanacak şekilde bir haftalık "ücretsiz" bir uygulama geliştirme dersi alabilirsiniz!

Ücretsiz online eğitim sistemi olan Udacity ve Google arasında yapılan bir çalışma gereğinde isteyen herkes Google'dan bir haftalık Android uygulama geliştirme eğitimi alabilecekler. Kod yazmayı hatta kodun bile ne olduğunu bilmeyenlere yönelik olan bu çalışma ile ufak da olsa basit bir uygulama geliştirme kıvamına gelmeniz amaçlanıyor. Ücretsiz olmasıyla fazlasıyla dikkat çekecek olan bu çalışmada bir güzel kısım daha var.

Eğitimi bitiren ilk 50 kişiye Google bizzat kendini geliştirmesi için ufak da bir burs veriyor. Yani sıfırdan Google uzmanlarından Android uygulama geliştirme bilgisi alıp, bunun üzerine birşeyler katmak için yine Google'dan burs alma şansınız olacak. Fakat, eğer çalışmaya devam etmek isterseniz1 haftadan sonra 199 Dolar ödeme yapmanız gerekecek. Fakat bu durum zorunlu değil tabiki.
 

Son olarak, eğer programın detaylarına bakmak ve hemen bu eğitime başlamak için buradaki bağlantıya bakabilirsiniz. Eğer İngilizceniz iyi seviyede ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0