• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'den Kampanya: iPhone'unu Getir 550 Dolar İndirimi Kap

BlackBerry'den Kampanya: iPhone'unu Getir 550 Dolar İndirimi Kap

0
0
0
0
0
Bir zamanların en ünlü telefon markaları arasında yer alan BlackBerry, gelişen teknolojiye ayak uyduramadı. Şirket son yıllarda Android ve Windows Phone'un gerisinde kalınca mali sorunlar kapıya dayandı. Çareyi kampanya yapmakta bulan Kanadalı üretici firma, öyle bir kampanya yaptı ki görenler inanamadı.
Bir zamanların en ünlü telefon markaları arasında yer alan BlackBerry, gelişen teknolojiye ayak uyduramadı. Şirket son yıllarda Android ve Windows Phone'un gerisinde kalınca mali sorunlar kapıya dayandı. Çareyi kampanya yapmakta bulan Kanadalı üretici firma, öyle bir kampanya yaptı ki görenler inanamadı.

Blackberry, iPhone kullanmaktan vazgeçen kullanıcılara 550 dolar para verecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar iPhone 4S, 5C, 5S ve iPhone 6 model telefonlarını verecek ve BlackBerry Passport satın alacak. Gerçekleştirilen tüm bu işlemler sonrasında BlackBerry kullanıcılarına 500$ para verecek ve hatrı sayılır miktarlarda indirim yapacak.Kampanyaya katılma şartlarını yerine getirenlerin ödemeleri, Visa ön ödemeli kart üzerinden yapacak. Elindeki son kozları oynayan BlackBerry, bu planında tutmaması durumunda akıllı telefon pazarından iyice silinecek diyebiliriz. "iPhone'u getir, BlackBerry'i götür" mantığıyla yapılan bu kampanyanın ne kadar rağbet göreceğini merakla bekleniyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0