• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'den Kızaklı Klavyeli Android Telefon: Venice

BlackBerry'den Kızaklı Klavyeli Android Telefon: Venice

1
0
0
0
0
Evet! Sektör içindeki ürünleri ya da hamleleri ile sürekli haber konusu olan ve kimi zaman ne yapmaya çalıştığını anlayamadığımız Blackberry, şimdi de kızaklı klavyeye ve Android işletim sistemine sahip bir model geliştiriyor.
Üstelik bu telefon sadece gerçek olmakla kalmıyor, Kasım ayında Amerika’daki tüm operatörler için aynı anda piyasaya da çıkıyor.

Blackberry Venice isimli bu model Evan Blass’a göre piyasada bir hayli ses getirecek, çünkü hem Android, hem de Blackberry ekosisteminin iyi yanlarına sahip olacak.

Blackberry Venice’in neye benzeyeceği ya da aslında ne olduğunu piyasaya çıkmadan öğrenemeyeceğiz; ancak genel görüş yukarı kaydırılabilen ekranının altında QWERTY klavyesi ile piyasadaki açığı dolduracağı yönünde. (öyle bi’ açık var da kimseyi rahatsız ediyor mu?)

Aşağıda Evan Blass tarafından ortaya çıkartılan görsellerini görebileceğiniz Blacberry Venice, bakalım Samsung’un Galaxy S6 Edge Plus için geliştirilen klavye kılıf ile kapatmaya çalıştığı fiziksel klavye boşluğunu doldurabilecek mi?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0