• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'den T-Mobile CEO'suna Batman Temalı BlackBerry Classic

BlackBerry'den T-Mobile CEO'suna Batman Temalı BlackBerry Classic

0
0
0
0
0
Bir süredir süper kahramanların akıllı telefonlara tema olarak kullanılmasına alışmıştık. Bu akıma son olarak dolaylı yoldan BlackBerry'de katıldı.
T-Mobile'ın CEO'su John Legere'i sosyal medyada takip edeniniz var ise, büyük bir Batman hayranı olduğunu bilir.  Hattta Legere'in Twitter hesabı falan komple Batman temalıdır (aslanım benim be).

İki gün önce yani 4 Haziran'da, Legere'in doğum günüydü. Pek çok arkadaşından doğum günü vesilesi ile özel hediyeler alan Legere'a, sanıyoruz en güzel hediye John Chen'den geldi. Evet, hani şu BlackBerry'nin CEO'su olan John Chen.Legere'in büyük bir Batman hayranı olduğunu bilen Chen, Batman ve T-Mobile temalı, şık bir BlackBerry'i Legere'e hediye etmiş. Bu son derece sıradan bir durum olabilir ancak, aslında bu hediye iki şirket arasında buzları eriten bir adım olarak görülebilir. Malum geçtiğimiz sene ortaklıkları bulunan BlackBerry ve T-Mobile bu ortaklığı sonlandırmış, ardından BlackBerry'i küplere bindiren bir olay gerçekleşmişti. T-Mobile abonelerine ellerindeki BlackBerry'leri getirmeleri karşılığında o dönem yeni olan iPhone 5s'leri kampanyalı bir şekilde satacağını duyurmuş, aynı zamanda da kendi mağazalarında BlackBerry satışlarını durdurmuştu.
 

Kavga bununla da sınırlı kalmamış, Legere, Chen'in hala MySpace kullanıcısı olduğunu ima etmişti. Bunu duyunca biz de bir ''ne alaka?'' dedik ancak sanıyoruz olay şu; koskaca bir CEO'nun artık neredeyse tarihe karışmış, ''hayalet sosyal medya topluluğu'' olarak adlandırılan bir platformu, hala aktif olarak kullanıyor olması biraz gülünç birşey olarak karşılanmakta. Bu tarz davranışlarla ''çocukluk'' yapmış olan Legere'e karşılık Chen'in gönderdiği hediye ise, ''işte yetişkin bir birey böyle olur'' dedirtmiş.

   

Sonuç olarak ikili arasındaki çekişme tatlıya bağlandı gibi söylemlerin olduğu kadar, Chen'in, Legere'in yüzünü kızartmak için böyle birşeye başvurduğunu düşünenler de var. Koskoca iki CEO'nun uğraştığı şeylere bak... Bu arada telefondaki Batman logosunun renginin öyle olmasının sebebi o rengin T-Mobile'ın logosundaki renkle aynı oluşu. Aksi halde biz ilk görünce ''ya bu bayan telefonu olmasın?'' falan dedik, sonradan ''hee T-Mobile'' olduk.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0