• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'den Bir Android Telefonu Daha Yolda: BlackBerry Hamburg

BlackBerry'den Bir Android Telefonu Daha Yolda: BlackBerry Hamburg

0
0
0
0
0
Blackberry'nin daha önce geleceği ortaya çıkan Hamburg ve Rome adlı iki telefonundan Hamburg kod adlı versiyonunun detayları belli oldu.
Bildiğiniz gibi BlackBerry, ilk olarak Venice kod adını verdiği Priv ile Android tarafına sağlam bir telefon getirmiş olsa da fiyat olarak fazla bulunmasıyla istenileni pek verememişti. Bu sebeple yeni çalışmalar yapan BlackBerry için daha önce buradan bahsettiğimiz gibi Hamburg ve Rome kod adlı iki telefonun geleceğinden söz etmiştik. Büyük ihtimalle Android işletim sistemi barındıracak olan bu telefonlardan Hamburg kod adına sahip olan cihazın detayları ortaya çıktı.

GFXBench üzerinden yayınlanan verilere göre bir fiyat/performans tarafında orta seviye bir cihaz olacağı düşünülen BlackBerry Hamburg'un teknik özellikleri ise şu şekilde olacak;5.2 inç büyüklüğünde Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 615 çipset ve Adreno 405 grafik işlem birimi, 3GB RAM ve 16GB depolama alanı, 12MP arka ve 7MP veya 8MP ön kameraya sahip olacak olan BlackBerry Hamburg, BlackBerry Z30'a benzer bir tasarım anlayışıyla geleceği konuşuluyor. Bu sebeple tamamen dokunmatik bir ekrana sahip olacağı düşünülen BB Hamburg'da herhangi bir fiziksel QWERTY klavye olmayacak.

300-400 Dolar fiyatlandırma ile daha makul seviyede çıkması beklenen BlackBerry Hamburg ve BlackBerry Rome için gelecek detayları aktarmaya devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0