• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'nin Android'li Telefonu Venice'in Render Görselleri Sızdırıldı!

BlackBerry'nin Android'li Telefonu Venice'in Render Görselleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
BlackBerry'nin akıllı telefon piyasasında dikkatleri üzerine çekecek telefonundan yeni bilgiler geldi.
BlackBerry artık piyasada çok az bir canı kalmış Counter-Strike oyuncusu gibi dolaşmakta. Android ve iOS'un yaptığı patlamadan sonra müthiş bir düşüş yaşayan BlackBerry, daha önceden sektörde tutunabilmek adına, Samsung gibi büyük firmalarla ortak ürünler yapmış, fakat bir türlü istediği başarıyı yakalayamamıştı.

Son dönemlerde ise, BlackBerry'nin Android işletim sistemli bir telefon ile piyasada tekrar canlanmak istediği söylentileri gitgide artmıştı. Hatta MWC 2015 etkinliğinde ufak bir tanıtım yapılan telefonun, BlackBerry'nin yeni Android telefonu olduğu söylenmişti. Şimdi ise daha önceden pek çok haberi çıkan ve bizim de sizlere bildirdiğimiz BlackBerry Venice adlı modelden render görüntüleri sızmış durumda.Görsellerden yola çıkarak telefon hakkındaki özelliklerden bahsetmek gerekirse; telefonda her iki yana doğru kıvrımlı ekran bulunmakta. Bu tasarımı ile akıllara direkt olarak Galaxy S6 Edge'i getiren telefonun tıpkı S6 Edge'de olduğu gibi ekranın kavis kısımlarında bir takım özellikleri olup olmayacağı henüz belli değil. 5.4-inç'lik ekrana sahip olan Venice, tasarım olarak da Android telefon piyasasına oldukça iyi uyum sağlayacak ve bizce çoğu kullanıcı tarafından da beğenilecek bir görünüme sahip.

Telefonun beklenen diğer özelliklerinden bahsetmek gerekirse, BlackBerry Venice'de 1440 x 2560 çözünürlüğünde ekran, 64-bit, 1.8GHz ve 6 çekirdekli Snapdragon 808 çipset, Adreno 418 grafik işlem birimi, 32 ya da 64GB dahili hafıza, 3GB RAM, 18MP arka ve 5MP ön kamera. Venice'in Kasım ayı gibi satışa sunulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0