• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry’nin Yeni Android Telefonu Priv’in Bazı Önemli Özellikleri Ortaya Çıktı!

BlackBerry’nin Yeni Android Telefonu Priv’in Bazı Önemli Özellikleri Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
BlackBerry’nin Android tabanlı akıllı telefonu Priv’in 64-bit işlemciye ve 4K çözünürlükte video çekebilen arka kameraya sahip olduğu iddia ediliyor.
BlackBerry’nin Android tabanlı yeni akıllı telefonu Priv’le ilgili özelliklerinin ortaya çıktığı bazı görseller yayınlandı. 8 çekirdekli olmasa da 64-bit mimarisine sahip olacak bir işlemciyle geleceği belirtilen cihazın ayrıca 4K video kaydı yapabilme yeteneğine sahip arka kameraya sahip olacağı belirtiliyor. 

Daha önce Venice olarak açıklanan fakat son olarak Priv ismiyle geleceği kesinleşen telefon, Snapdragon 808 işlemci ve Adreno 418 grafik işlemcisiyle birlikte gelecek. 18 MP çözünürlüğünde arka kameranın yer alacağı Priv’de 4K video kaydı yapılabilecek.

Şu an için Marshmallow güncellemesinin alıp almayacağı belli olmayan (ki muhtemelen alacaktır) Android 5.1.1 Lollipop şletim sistemiyle gelecek olan Priv’in BlackBerry tarafından önümüzdeki ay tanıtılıp 2016 yılının birinci çeyreğinden itibaren küresel olarak satışa sunulması bekleniyor.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0